wolontariat(1)Wolontariat to sposób na zdobycie cennego na rynku pracy doświadczenia zawodowego oraz możliwość rozwoju osobistego
i nawiązania nowych kontaktów.

 

 

 

 

Fundacja Perennitas może w pełni realizować swoje projekty dzięki pracy i zapałowi wolontariuszy! Właśnie trwa rekrutacja do obu projektów: Fit for Future oraz Skarby Kultury.

 

Grono osób tworzących Skarby Kultury właśnie powiększyło się o grupę nowych wolontariuszy, chętnych do współpracy na różnych polach działalności – są to twórcy artykułów, recenzenci, fotografowie-dokumentaliści, korektorzy, redaktorzy, miłośnicy muzyki, sztuki, literatury… Mile widziany jest każdy, kto nie pozostaje obojętny wobec kultury Dolnego Śląska i chętnie podzieli się swoją wiedzą i refleksją.

Jesteśmy obecni na wernisażach, premierach, festiwalach, odczytach, zakradamy się do nie poznanych zakątków Wrocławia i okolic, odkrywając ich skarby, historie, ukryte wartości i oddajemy całe ich piękno zmysłom Czytelników. Nasze grono nigdy nie jest zbyt duże – cały czas czekamy na kolejnych miłośników kultury!

KONTAKT SKARBY KULTURY

 

Fit for Future nadal prowadzi rekrutację! Nasi wolontariusze to osoby energiczne, pełne pomysłów, liderzy i „teamworkerzy”, dla których trudności to jedynie kolejne wyzwanie. Wolontariusze współpracujący przy projekcie zajmują się organizacją różnorodnych eventów – od konferencji przez panele dyskusyjne po szkolenia i warsztaty.

Lubimy twórców tekstów – dziennikarzy i copywriterów, PRowców, marketingowców, logistyków i wszystkich, którzy mają zbyt dużo energii, by bezczynnie stać w miejscu! Zapraszamy do współpracy osoby otwarte i chętne do działania, lubiące ludzi, a przede wszystkim pragnące się jeszcze wiele nauczyć!

KONTAKT FIT FOR FUTURE

JK